Elite Residence Plus

BUCA

Temizlik

Buca lokasyonunda hizmet verdiğimiz günlük kiralık evlerde hijyen ve apart temizliği konusu en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Günlük kiralanan dairelerimiz siz konaklamadan önce ve sonra apart temizlik görevlilerimiz tarafından temizlenir ve son kontrolleri yapıldıktan sonra size teslim edilir.

Konfor

Kendinizi evinizde hissedeceğinizden şüpheniz olmasın! Buca günlük kiralık dairelerimizde evinizdeki rahatlığı bulabilirsiniz. Konaklayacağınız kişi sayısına uygun olarak tasarlanmış evlerimizde İzmir'de kaliteli konaklamanın garantisini sunuyoruz.

Rezervasyon

Buca'da bulunan günlük kiralık dairelerimiz için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sitemizde bulunan telefon numaralarından veya mobil kullanım için ekranın altındaki arama butonundan pratik bir şekilde rezervasyonunuzu yaptırabilir ve konaklamanızı sağlayabilirsiniz.

1+1 Daire Bilgileri

Şehir: İzmir

Semt: Buca

Metrekare: 70

Oda Sayısı: 1+1

Adres: Adatepe Mah. 28/1 Sok. No:14 Buca/İzmir

Telefon Numarası: 0555 009 35 35

Galeri için tıklayın

2+1 Daire Bilgileri

Şehir: İzmir

Semt: Buca

Metrekare: 80

Oda Sayısı: 2+1

Adres: Adatepe Mah. 28/1 Sok. No:14 Buca/İzmir

Telefon Numarası: 0555 009 35 35

Galeri için tıklayın
Daire Fotoğrafları

Buca Günlük Kiralık Ev

İzmir'in en kalabalık nüfusuna sahip ilçelerinden biri olan Buca'da apart kiralamak artık elit residence farkıyla sizlerle. Buca ilçesinin en merkezi ve en iyi konumlarından birinde yer alan günlük apartlarımızı güvenle günlük, haftalık ve aylık konaklamalar için kullanabilirsiniz. Dilerseniz ailenizle dilerseniz arkadaşlarınızla kalabileceğiniz apartlarımızda otel sisteminden farklı olarak kişi başı ücret yerine günlük daire kiralama ücreti alınmaktadır. telefon numaralarımızdan hemen rezervasyonunuzu yaptırarak apartlarımızı yerinde görebilir ve kararınız açısından daha net bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Nedir?

Günlük kiralık daireler son günlerin en çok tercih edilen konaklama imkanlarından biridir. Yurt dışında uzun süredir yaygın bir şekilde tercih edilmekte olan günlük kiralık ev kiralama kavramı artık Türkiye'de de popülerleşmeye başlamıştır. Otel odalarında kalmak yerine refah ve konfora daha uygun evlerde kalmak insanlar tarafından normal olarak daha fazla tercih edilmekte ve bizim de en fazla önem verdiğimiz konu misafirlerimizin elite residence dairelerinde kendi evlerinde hissetmelerini sağlamaktır.

Buca Elite Residence Plus

İzmir Buca bölgesinde bulunan günlük apartlarımızla siz de en iyi günlük konaklama deneyimini tadabilir ve ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak 4 kişiye kadar artırılabilir konaklama imkanı
  • 24 saat sıcak su
  • Ücretsiz internet erişimi (wifi)
  • Her gün rutin olarak gerçekleştirilen genel temizlik hizmeti
  • 7 gün 24 saat her türlü probleminizde yardım alabileceğiniz teknik ekip
  • Rahat ve konforlu bir daire imkanı
  • Elite residence farkıyla sizleri bekliyor!