Elite Residence Plus

Alsancak

Temizlik

Alsancak bölgesinde yer alan günlük kiralık evlerimiz için en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi temizlik ve hijyen konusudur. Elite residence ailesi olarak her apartımızın temizliği rutin aralıklarla yapılır ve misafirlerimize kendilerini evlerinde hissettirecek konforu yaşatmak öncelikli amacımızdır.

Konfor

İzmir Alsancak günlük kiralık dairelerimizin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de konfor unsurudur. Evinizdeki rahatlığı residence dairelerimizde bulabilir ve apartı kiraladıktan sonra bile bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Konforlu bir konaklama sağlamak en büyük amacımızdır.

Rezervasyon

Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize 7 Gün 24 saat ulaşabilir ve rezerasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İzmir'in çeşitli bölgelerinde bulunan diğer apartlarımız için de aynı numara üzerinden rezervasyon yaptırabilir, güvenle konaklayabilirsiniz.

1+1 Daire Bilgileri

Şehir: İzmir

Semt: Alsancak

Metrekare: 70

Oda Sayısı: 1+1

Adres: Akeniz Mah. Şehit Fethibey Caddesi No:78/201 Alsancak

Telefon Numarası: 0555 009 10 10

Galeri için tıklayın

1+1 Daire Bilgileri

Şehir: İzmir

Semt: Alsancak

Metrekare: 70

Oda Sayısı: 1+1

Adres: Akeniz Mah. Şehit Fethibey Caddesi No:78/201 Alsancak

Telefon Numarası: 0555 009 10 10

Galeri için tıklayın
Daire Fotoğrafları

Alsancak Günlük Kiralık Ev

İzmir’in merkezi ilçelerinden olan Alsancak, ev rahatlığınızı ve konforunuzu Elit Residence kalitesi ile ayağınıza getiriyor. Kusursuz bir deneyim yaşamak için Elit Residence evleri misafirlerine, günlük, haftalık, aylık şekilde kiralama yapabileceği apart daireler sunmaktadır. Otelde kişi başı verilecek ücretler yerine, günlük bazlı olarak daha avantajlı biçimde kullanabilirsiniz. Mutfağa sahip olan apartlar, evinizdeki konforu ve rahatlığı sizlere vaat etmektedir. Ücretsiz otopark hizmeti ile araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz. Ücretsiz internet bağlantısı ile vakit geçirebilir, her kullanımdan sonra titizlikle temizlenen dairelerde keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Konaklama

Kullanacağınız süre, tarih, kişi sayısı bazlı olarak telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilir, yönlendireceğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kullanım şeklinize göre 1+0 ya da 1+1 dairelerimiz mevcuttur. İnternet sitemizde yer alan fotoğraflar ile dairelerimizi daha detaylı inceleme fırsatı sunmaktayız. 7/24 hizmet veren resepsiyonumuz ile dairede yaşayabileceğiniz veya destek isteyebileceğiniz her konuda sizlere yardımcı olmaktayız.Günümüzde artan apart daire taleplerine yönelik olarak sunduğu hizmet ve kalite ile rakiplerinden ayrılan Elit Residence, bu farkı sizlere yaşatmak için hazır. Sizler de ilgili telefon numarası ya da web sitesinden bizlere ulaşabilir, bu ayrıcalıklı dünyanın tadını çıkarabilirsiniz.

Alsancak Elite Residence

Alsancak bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimizin bazı özellikleri;

  • Kişi sayınıza uygun olarak konaklama imkanı,
  • 7 gün 24 saat sıcak su imkanı,
  • Wifi erişimi,
  • Temizlik için ek ücret ödemeksizin, konaklamaya dahil temizlik hizmeti,
  • 24 saat destek alabileceğiniz iletişim numaralarımız,
  • Elite Residence farkıyla sizi bekliyor!