Makam Homes – Manisa Günlük Kiralık Ev | Elite Residence

Makam Homes - Manisa Günlük Kiralık Ev

Hijyen ve Temizlik

Günlük kiralanan dairelerde herkesin dikkat edeceği unsurların başında temizlik gelmektedir. Bu sebeple günlük düzenli olarak temizlik ekibimiz tarafından konaklamanız öncesi ve sonrasında temizlenen apartlarımızda sizlere bu konuda en iyi hizmeti vereceğimizi temin ediyoruz.

Konforlu Evler

Ailenizle veya aile grubunuzla gerçekleştirdiğiniz seyahatlerinizde evinizde yaşadığınız huzuru ve konforu hissedebileceğiniz rahat ortamı elite residence ailesi olarak sizlere sağlıyoruz.  Her ihtiyacınıza cevap verecek, lüks eşyalarla donatılmış apartlarımızda farkı hissedeceksiniz.

Anında Rezervasyon

Manisa günlük kiralık evlerimizde yerinizi hemen ayırarak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Şimdi hemen iletişime geçerek bize ulaşabilir, Ev kiralama ve rezervasyon konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Manisa'nın En İyi Konumunda!

  • Özel araçla servis imkanı
  • Havaalanı transferi
  • Oda servisi
  • 7/24 güvenlik
  • Wifi

Makam Homes Fotoğraflar

Manisa Ev Kiralama

Günlük apart konusunda yıllara varan tecrübelerimize dayanarak sizlere en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Manisa'nın merkezinde bulunan apartlarımız konum olarak önemli noktalara ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. Sizlerin ihtiyaç ve konforuna cevap olabilecek lüksteki dairelerimiz size kendinizi evinizde hissedebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Tüm ihtiyaçlarınızı eviniz konforumuzdaki dairelerimizde karşılayabilir kişi sayısına bağlı olarak 1+1 dairelerimizde konaklayabilirsiniz. iş seyahatleriniz, akraba veya arkadaş ziyaretlerinde güzel bir gün geçirmeniz için her detay sizler için düşünülmüş ve buna uygun dekore edilmiştir.

Günlük Apart Dairelerin Farkı

Günlük apart kiralamanın size sunduğu bir çok avantaj vardır. Akraba ziyaretleri olsun, seyahat etmek amacıyla olsun gittiğiniz bir ilde kolayca en ucuza ve en konforlu ortama ulaşmak için günlük apartlar sizlere en iyi alternatiftir. Günlük konaklanan dairelerde konaklayacağınız gün sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz bir günlük yada hizmetten memnun kalmanız halinde haftalık veya aylık olarak bu süreyi uzatabilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamanız halinde teknik destek ekibimizle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hijyen, konfor, güleryüzlü hizmetiyle elite residence ailesi olarak sizlere güzel bir gün geçirtmeyi amaç ediniyoruz.

Makam Homes Kalitesi

Yıllara varan ev kiralama hizmetimiz size verdiğimiz hizmeti belirleyen en önemli unsurdur. Size özel kiralanan dairelerimizde; alışveriş merkezi, üniversite gibi kritik noktalara yakın olduğundan dolayı istediğiniz ihtiyacınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Dairelerimizde günlük düzenli olarak temizlik yapılır. 7/24 sıcak su hizmeti, doğalgaz, limitsiz internet gibi dairenize özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Konaklama anında bir problem yaşamanız halinde iletişime geçebileceğiniz 7/24 çalışan destek ekibimiz ve daha birçok avantajlardan faydalanmak için hemen irtibata geçin.

© 2016 Elit Residence. Sitede yer alan apart görsellerinin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.