Kuşadası Günlük Kiralık | Elite Residence

Kuşadası Günlük Kiralık Ev

Hijyen Kalitemiz

 

Kuşadasında yer alan günlük kiralık evlerimiz, donanımlı temizlik çalışanlarımız tarafından temizlenmektedir. Dairenize girmeden önce günlük evinizin temizliği yapılır ve hijyen konusunda tedirginlik yaşamamanız için üst düzey özen gösterilir. 

Konfor

En iyi günlük ev hizmetini almaya hazır mısınız? Tatiliniz için özel hazırlanan evlerimizde yaşayacağınız konforu üst düzeye çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz! 1+1 2+1 dairelerimizde sadece günlük kiralama ücreti vererek konaklayabilir. Tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz!

günlük

Rezervasyon

Telefon numaralarımız üzerinden 7 Gün 24 Saat rezervasyon yapabilir konaklamaya dair aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz. Çoklu gün rezervasyonlarınıza özel fiyat indirimlerinizi öğrenmek için alt bölümde bulunan telefon ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Aydın / Kuşadası Günlük Daire

 

 

  • Ekleme Tarihi :28/01/17
  • Tipi :Apart
  • Metrekare :55
  • Oda Sayısı :1+1
  • Mevki :Aydın

Günlük Ev Fotoğrafları

Kuşadasında Günlük  Ev

Türkiye’de pek çok kişinin günlük kiralık daire bulma konusunda sorunlar yaşadığını biliyoruz. Özellikle Kuşadası gibi tatil beldesi olan mevkilerde, günlük kiralık dairenin önemi daha fazla öne çıkmaktadır. Kuşadası Günlük Kiralık Ev hizmetlerinden faydalanmanız ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet olanağını değerlendirmeniz konusunda buradayız! Tüm süitlerimize göz atarak, sizlere en çok uyum sağlayacak olan daireleri belirleyebilir ve bu sayede kiralama hizmetlerinden sorunsuzca faydalanabilirsiniz. Dairelerin tamamını muhteşem lokasyonlarda seçen ve aynı zamanda yaşam standartlarınıza uygun bir şekilde donatan ekibimiz, sizlere dilediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir seyahati yaşama olanakları tanımaktadır. Siz de kuşadası günlük daire konusunda araştırmaları güvenle yapın, dilediğiniz herhangi bir daireyi seçerek yerleşin.

Neden Elite Residence?

 

 

Kuşadası günlük ev konusunda sunulan bu cazip avantajlarla beraber pek çok kişinin günlük kiralık daireye olan yönelimini elite residence ailesi olarak sağladık. Otel ve pansiyon gibi alanlar, aile veya bireysel tatillerinizde sizleri kısıtlamaktadır. Bu sebeple geniş ve aynı zamanda pek çok kişinin konaklayabileceği dairelere yönelmek demek, çok daha keyifli bir tatilin ve seyahatin kapılarını aralama fırsatları sunabiliyor.

Farkımız

 

Aydın bölgesinde bulunan günlük evlerimizde siz de en iyi günlük konaklama deneyimini tadabilir ve ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak 4 kişiye kadar artırılabilir konaklama imkanı

24 saat sıcak su 

Ücretsiz internet erişimi (wifi)

Her gün rutin olarak gerçekleştirilen genel temizlik hizmeti

7 gün 24 saat her türlü probleminizde yardım alabileceğiniz teknik ekip

Rahat ve konforlu bir daire imkanı

Elite residence farkıyla sizleri bekliyor!

© 2016 Elit Residence. Sitede yer alan apart görsellerinin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.