İzmir Günlük Kiralık | Elite Residence

İzmir Günlük Kiralık

aparttemizligi

Temizlik

 

Hijyen unsuru sizin için en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Dairelerimiz günlük olarak temizlenmekte ve her müşterinin konaklamasından önce mutfak gereçleri, nevresim takımları başta olmak üzere günlük olarak yenilenmektedir. Bu sebepten ötürü temizlik konusunda hiç bir problem yaşamadan günlük konaklamanın keyfine varabilirsiniz.

konforluapart

Konfor

Kendinizi her konuda evinizde hissedebileceğiniz günlük apart daireler özel mimari tasarıma sahip olup, zevkle dekore edilmiş ve residence kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Fiyat/performans kalitemize güveniyoruz, İzmir'in en iyi lokasyonlarında bulunan apartlarımızı incelemeden kararınızı vermeyin!

7 gün 24 saat rezervasyon

Rezervasyon

İzmir'de bulunan günlük, haftalık, aylık konaklayabileceğiniz dairelerimizi kiralamak için telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkün! 7 Gün 24 saat konaklama imkanlarından yararlanmak için hemen arayın!

alsancak günlük kiralık          konak günlük kiralık          buca günlük kiralık

İzmir Günlük Kiralık Ev

İzmir'de otel tarzı klasik konaklama yöntemlerine göre çok daha rahat ve konforlu bir alternatif olan günlük kiralık daireler, günümüzde oldukça tercih edilmektedir. İzmir'e yaptığınız iş seyahatleri, yaz tatilleri, üniversite ya da farklı bir eğitim için kısmi dönem konaklamalar gibi sebeplerle İzmir şehrinde geçirilmesi gereken sürenin ev rahatlığında yaşanabilmesine olanak sağlayan günlük kiralık evlerimiz ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her şeye sahiptir. Yemeğinizi dilediğinizce kendi mutfağınızda olduğu kadar rahat şekilde pişirebilir, internete bağlanarak ister işlerinizi isterseniz de zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Güvenlik, otopark, temizlik gibi her detayın özenle düşünüldüğü evlerimizde, kendi ev konforunuzu bulabileceğinizden şüpheniz olmasın!

Günlük Kiralama Nedir?

 

Ülkemizde zamanla yaygınlaşan günlük kiralama kültürü, hayat kurtarıcı olabilmektedir. Sağlık, aile, eğitim gibi alanlarda farklı bir yerleşim yerinde konaklamak durumunda kalmanız durumunda, kişi başı ücret isteyen otellerde yüksek ücretler ödemek yerine günlük dairelerde ihtiyaç duyduğunuz süreye bağlı olarak günlük, haftalık ya da aylık ödeme yapabilirsiniz. Günlük evler konaklama alanında son zamanların en popüler tercihlerinden biridir. Avrupada uzun yıllardır devam etmekte olan günlük daire ve ev kiralama kavramı ülkemizde de gelişmeye başlamıştır. İnsanların kendilerine özel kullanabileceği daireler her zaman tercih sebebi olmuş ve bu nedenlerden dolayı ülkemizde de oldukça artmaya başlamıştır. Oteller gibi kişi başı ücret verme yerine günlük ücret üzerinden ödeme yaptığınız ve kendi evinizdeki konforu hissedebileceğiniz için günlük kiralama yapılabilen yerler bu tarz konularda sizlere ayrıcalık sağlıyor.

İzmir'de Elite Residence Farkı

 

İzmir Buca bölgesinde bulunan günlük apartlarımızla siz de en iyi günlük konaklama deneyimini tadabilir ve ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak 4 kişiye kadar artırılabilir konaklama imkanı

24 saat sıcak su 

Ücretsiz internet erişimi (wifi)

Her gün rutin olarak gerçekleştirilen genel temizlik hizmeti

7 gün 24 saat her türlü probleminizde yardım alabileceğiniz teknik ekip

Rahat ve konforlu bir daire imkanı

Elite residence farkıyla sizleri bekliyor!

© 2016 Elit Residence. Sitede yer alan apart görsellerinin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.