Denizli Kampüs | Elite Residence

Denizli Kampüs Günlük Apart Kiralama

aparttemizligi

Apart Temizliği

Denizli Kınıklı, Bağbaşı, Asmalıevler bölgelerinde bulunan apartlarımızda en çok önem verdiğimiz konu temizlik unsurudur. Dairelerimiz her gün uzman temizlik ekibimiz tarafından özenle temizlenmekte ve her müşteriden önce gerekli kontrolleri ve temizliği yapıldıktan sonra yeni misafirlerimize uygun olarak hazırlanmaktadır.

konforluapart

Evinizde Hissedin!

 

Elite residence ailesi olarak günlük apartlarımızda amacımız kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforu ve rahatlığı sizlere yaşatmaktır. Bu sebeple yaşam tarzınıza uygun dekore edilmiş günlük dairelerimizi yerinde incelemenizi öneriyoruz.

apart-rezervasyonu

Rezervasyon

 

Kampüs bölgesinde yer alan günlük dairelerimizde yer ayırtmak için internet sitemizden bizlere ulaşabilir ve 7 gün 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarından yararlanmak için acele edin!

Denizli Kampüs Günlük Apart Kiralama
  • Ekleme Tarihi :27/04/16
  • Tipi :Apart
  • Metrekare :40
  • Oda Sayısı :1+1
  • Mevki :Çınar

Kınıklı Günlük Apart

 

Denizli'de yer alan Pamukkale Üniversitesi için en uygun apart kiralama yerlerinden biri de Kınıklı mahallesidir. Bu mahallede yer alan apartları genellikle öğrenciler tercih etmekte ve bununla birlikte Pamukkale Üniversitesi bünyesinde yer alan Tıp Fakültesinde tedavi görecek olan kişiler, üniversite görevlileri, üniversitede yapılacak olan etkinliklere katılacak kişiler de isteklerine bağlı olarak bu bölgede konaklamaktadırlar. Eğer üniversite çevresinden günlük, haftalık, aylık apart kiralamak istiyorsanız bu kınıklı, asmalıevler, bursa caddesi ve çamlık bölgelerinden apart tutmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Günlük Apart Konforu

Günlük apartların lükslüğü kalitesi ve güvenilir hizmetleri hem üniversite öğrencilerini hem iş seyahati yapan kişileri hem de ailesiyle gezinti yapmak isteyenleri apartlara yönlendiriyor. Temizlik bakımından her gün en ince ayrıntısına kadar her yerin temizlenmesi, 7/24 ulaşabileceğiniz personeller, internet,  sıcak su, televizyon ve dışarıda bulunan güvenlik kameraları ile kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir konfor ortamı Denizli'de sizler için sunuyoruz. Günlük apartlarımızı yerinde incelemeden apart tercihinizi yapmayın.

Elit Residence Farkı

Günlük dairelerimizde isteğinize bağlı olarak büyük dairelerde 5 Kişiye kadar konaklama imkanı
Her dairemizde 24 saat sıcak su
Sınırsız wifi hizmeti
Günlük Profesyonel temizlik hizmeti
24 saat teknik hizmet ekibi
Üniversiteye yakın konumda daireler
Ultra lüx, residence daire hizmeti

... ve daha fazlası için elit residence!

© 2016 Elit Residence. Sitede yer alan apart görsellerinin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.