Denizli Çınar | Elite Residence

Denizli Günlük Apart

aparttemizligi

Temizlik

Temizlik ve hijyen unsuru bizim için birinci öncelik olup her dairemiz günlük olarak temizlenmekte ve gerekli temizleme işlemi yapıldıktan sonra siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

konforluapart

Konfor

Son derecede rahat edebileceğiniz, sizler için özel dekore edilmiş otel konforunda günlük daireler elite  residence farkıyla sizlerle!

apart-rezervasyonu

Rezervasyon

Sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden rezervasyonunuzu 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Konaklama öncesi ve konaklama sırasında bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Denizli Günlük Kiralık Apart Daire

 

 

  • Ekleme Tarihi :27/04/16
  • Tipi :Apart
  • Metrekare :40
  • Oda Sayısı :1+1
  • Mevki :Çınar

Galeri

Çınar Günlük apart Kiralama

Denizli'nin en merkez noktalarından biri olan Çınar bölgesinde yer alan günlük apartlarımızda kendinizi evinizde hissedebileceğiniz hijyen ve konfor konusunda alanında en iyi günlük apart dairelerimiz bulunmaktadır. Denizli'nin kalbinin attığı Çınar bölgesindeki günlük apartlarımızda 5 kişiye kadar konaklama imkanı, 24 saat sıcak su, ücretsiz internet hizmeti, otopark ve daha bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor. Günlük apart daire konusunda elite residence farkını yaşamak isterseniz sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Neden Günlük Apart?

Günlük apart dairelerimizde konaklamak sizin için her zaman daha ekonomik olacaktır, günlük olarak temizlenen ve özel olarak dekore edilmiş günlük dairelerde evinizdeki konforu ve huzuru bulabilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir şekilde kendi evinizde konaklıyormuşçasına ailenizle veya arkadaşlarınızla süre sınırını kendiniz belirleyerek kalabilir bununla birlikte kişi başı ücret yerine günlük daire ücretini ödeyerek hem daha konforlu bir ortamda konaklamış hem de konaklamanızı daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Elite Residence Farkı

Günlük dairelerimizde isteğinize bağlı olarak büyük dairelerde 5 Kişiye kadar konaklama imkanı
Her dairemizde 24 saat sıcak su
Sınırsız wifi hizmeti
Günlük Profesyonel temizlik hizmeti
24 saat teknik hizmet ekibi
Üniversiteye yakın konumda daireler
Ultra lüx, residence daire hizmeti

 

... ve daha fazlası için elit residence!

© 2016 Elit Residence. Sitede yer alan apart görsellerinin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.